ЕкоПлант®

ЕкоПлант® – це екологічно чисте, безхлорне, комплексне мінеральне добриво рослинного походження. Основна діюча речовина - калій (К2О) в кількості 28-41% -  знаходиться у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К2СО3) і сульфатів (К2SO4). Добриво ЕкоПлант® проявляє високу ефективність на ранніх стадіях розвитку овочевих культур, кукурудзи, соняшнику, озимого і ярого ріпаку в разі передпосівного застосування під культивацію.

ЕкоПлант® не містить хлору, тому це добриво можна застосовувати на таких чутливих до хлору культурах як картопля, овочі, плодові і ягідні, а також вносити у рядки сівалкою чи в міжряддя культиватором під кукурудзу, соняшник, озимий і ярий ріпак як в чистому вигляді, так і в складі тукосумішей (блендів).

ЕкоПлант® - фізіологічно лужне добриво (рН 10-12). Bоно володіє високою нейтралізуючою здатністю, завдяки чому знижує кислотність ґрунту, що робить ЕкоПлант® особливо ефективним на кислих ґрунтах. ЕкоПлант® містить до 25% карбонатів кальцію та магнію (СаО, MgO), тобто 1 тонна добрива ЕкоПлант® за нейтралізуючою здатністю еквівалентна 0,35 тоннам вапна.

Окрім калію (К2О), ЕкоПлант® містить 4-6% фосфору (Р2О5), 8-12% магнію (MgO), 8-16% сірки (SO4), 10-17% кальцію (СаО). Таким чином, сумарний вміст діючих речовин макроелементів добрива ЕкоПлант® складає не менше 70%, що є найвищим показником серед поширених промислових гранульованих добрив таких як амофос (64%) чи хлористий калій (60%). 

Окрім макроелементів, ЕкоПлант® також містить важливі мікроелементи: залізо(Fe) - 1340мг/кг, бор (B) - 1000мг/кг, цинк (Zn) - 900мг/кг, мідь (Cu) - 240мг/кг, марганець (Mn) - 150мг/кг, хром (Сr) - 6,3мг/кг, молібден (Mo) - 1,5мг/кг,  кобальт (Co) - 0,37мг/кг, що є додатковою перевагою при його застосуванні на таких сільськогосподарських культурах як озимий і ярий ріпак, соняшник, кукурудза, картопля, овочі, що споживають велику кількість мікроелементів.

При застосуванні добрива ЕкоПлант®, окрім зростання врожайності, доведено збільшення в продукції вмісту сухих речовин: білків у зернових, жирів у олійних і вуглеводів у овочевих, фруктів та цукрових буряків, що покращує їх якість.  Зростає стійкість рослин до низьких температур та посух,  стеблового полягання і до враження кореневими та стебловими гнилями.

В 2002 році ЕкоПлант® успішно пройшло державне випробування в Інституті Картоплярства НАН України. Результати випробування свідчать, що при застосуванні добрива ЕкоПлант® було отримано як найвищий урожай картоплі, так і найвищу якість продукції. Порівняно з іншими калієвмісними добривами, ЕкоПлант® зумовив найвищий вміст крохмалю, сирого протеїну, вітаміну С, найнижчий вміст нітратів, крім того, бульби картоплі мали найвищі смакові якості. 

Завдяки своїй гранульованій формі ЕкоПлант® розчиняється поступово, що запобігає його вимиванню з орного шару ґрунту, та має певний ефект післядії.

Застосування ЕкоПланту® як калійно-кальцієвого добрива знижує накопичення радіонуклідів в рослинах, оскільки при нестачі калію та кальцію в грунті рослини починають інтенсивно поглинати їх «замінники» - цезій і стронцій. Окрім того, при нестачі кальцію підвищується кислотність грунту, що посилює перехід радіоактивних речовин у рослини.

За п'ятнадцять років виробництва переваги добрива ЕкоПлант® оцінили сотні сільськогосподарських підприємств  України, Литви, Латвії, Польщі, Швеції і Німеччини, а також тисячі садівників та городників нашої країни.

Завдяки своєму природньому походженню та запатентованому способу виготовлення ЕкоПлант® сертифіковано згідно стандартам з виробництва допоміжних речовин, що можуть використовуватись в органічному сільському господарстві та переробці (з врахуванням вимог Стандартів, що еквівалентні Постановам ЕЕС 834/2007 та 889/2008) компаніями "Органік Стандарт" та "Екосерт".

 

Для потреб господарств ЕкоПлант® фасується в поліпропіленові мішки по 20кг і 40кг, біг-беги по 600кг, а для потреб садівників та городників - в поліетиленові пакети по 2кг і 5кг.

 

Розмір гранул: 3-6 мм (середньої фракції) рекомендується для механізованого застосування, а також для виготовлення тукосумішей (блендів); 1,5-3 мм (дрібної фракції) рекомендується для застосування садівниками і городниками.

ТУ У 24.1-23385356-001:2009.

Посвідчення про державну реєстрацію: Серія А № 02547 від 9 березня 2011 р. Зареєстровано в Україні до 31 грудня 2020 р.

Гуртові продажі: +38 (050) 648-35-47, +38 (096) 456-74-05.