ЕкоПлант-Гумі® – органо-мінеральне калійне добриво, яке сприяє відновленню родючості ґрунту

Екоплант-Гумі – 100% безпечні та натуральні добрива. Придатні для застосування при закладанні саду, плодових кущів, полуниці, суниці.

 

Органо-мінеральне комплексне добриво Екоплант-Гумі крім основних макро (K, P, Ca, Mg, S) та мікроелементів (B, Zn, Cu, Fe, Mn, Cr, Co, Mo) в своєму складі містить гумати (не менше 2% в перерахунку на гумінові та фульвокислоти), які сприяють відновленню родючості ґрунту. Використовується для широкого спектру сільськогосподарських культур - зернових, бобових, технічних, овочевих, плодових та ягідних. 

 

-         закладання саду;

-         виноград;

-         полуниця, суниця;

-         аґрус, малина, смородина, порічки;

-         також овочі та зелень;

 

Завдяки своїй гранульованій формі ЕкоПлант-Гумі розчиняється поступово, що запобігає його вимиванню з орного шару ґрунту. Екоплант-Гумі, має кращу розчинність у порівнянні зі звичайним добривом ЕкоПлант, тому його можна рекомендувати для  весняного внесення, а також, за умов достатнього зволоження (на поливах), для літнього підживлення. Розмір гранул: 3-6 мм (середньої фракції) рекомендується для механізованого застосування, а також для виготовлення тукосумішей (блендів); 1,5-3 мм (дрібної фракції).

ТУ У 24.1-23385356-001:2009.

Купити добриво Екоплант-Гумі можна тут.

 

ВМІСТ ДОБРИВА

Основна діюча речовина - калій (К2О) в кількості 25-31% -  знаходиться у водорозчинній і легкодоступній для рослин формі карбонатів (К2СО3) і сульфатів (К2SO4). 

Вміст макроелементів: 3-6% фосфору (Р2О5), 7-11% магнію (MgO), 6-9% сірки (SO4), 9-16% кальцію (СаО). ЕкоПлант-Гумі® містить до 25% карбонатів кальцію та магнію (СаО, MgO), які й обумовлюють його нейтралізуючий ефект.

Вміст мікроелементів: залізо(Fe) - 1000мг/кг, бор (B) - 1000мг/кг, цинк (Zn) - 900мг/кг, мідь (Cu) - 240мг/кг, марганець (Mn) - 150мг/кг, хром (Сr) - 6,3мг/кг, молібден (Mo) - 1,5мг/кг,  кобальт (Co) - 0,37мг/кг.

Додатковою перевагою Екопланту-Гумі є вміст у добриві  гумінових речовин (2-3%). 

РЕЗУЛЬТАТ

Екоплант-Гумі стимулює розвиток кореневої системи та покращує мінеральне живлення рослин, сприяє синтезу вітамінів рослинами та збагачує корисними мінералами, сприяє відновленню і відтворенню родючості ґрунтів. Забезпечує:

-       збільшення в продукції вмісту сухих речовин: білків у зернових, жирів у олійних і вуглеводів у овочевих, фруктів та цукрових буряків, що покращує їх якість, лежкість, цукристість та смак;

-    зростання стійкості рослин до низьких температур та посух,  стеблового полягання та враження кореневими та стебловими гнилями;

-         зниження накопичення радіонуклідів в рослинах.

 - зниження кислотності ґрунтів.